İade Politikası

Değişim Koşulları Nelerdir ?

Ürünlerin orijinal kutu ve ambalajı ile birlikte değişime 7 gün içerisinde gönderilmesi gerekmektedir. 

Ürünlerin orijinal kutu/ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, hasarlı, eksik, kullanım sonucu zarar görmüş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. 

Değişim öncesinde [email protected] adresine değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. 

Değişimi yapılacak ürün ile birlikte orijinal fatura ve faturada bulunan iade alanları eksiksiz doldurulup tarafımıza gönderilmelidir.

Değiştirmek istediğiniz ürünün faturası tarafımıza mutlaka gönderilmelidir.

Değiştirmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle (MNG Kargo) tarafımıza gönderebilirsiniz. Başka bir kargo şirketi aracılığıyla ürünleri göndermeniz durumunda değişim kabul edilmeyecektir.  Şirketimiz, “Alıcı Ödemeli” olarak gönderilen kargoları kabul etmemektedir. Bu şekilde gönderilen hiçbir gönderi kabul edilmeyecek olup, yüksek maliyetlerden kaçınmak için değişim yönergelerimize uymanızı tavsiye ederiz. 

Üründe belirtilen süre içinde değişim yapılabilir fakat para iadesi yapılamamaktadır. İndirimli ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünleri İade edebilir miyim?

Ürünlerinizi teslim alırken, eksiksiz ve sağlam olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Kargo sorumlusu, ürünlerinizi eksiksiz ve sağlam şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Eğer ürünlerinizde eksik veya hasar var ise bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. 

Teslimat anında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı ürünlerden  Kemal Dursun sorumlu değildir.

 

Teslimat Politikası 

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, sitede bulunan banka hesaplarımızdan (TL/Euro) herhangi birine yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 15 (on beş) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 

Sözleşme konusunu oluşturan ürünler SATICI’nın belirleyeceği kargo firması tarafından ALICI’ya teslim edilir. Kargo ücreti ve varsa  fatura bedeline eklenir. ALICI bu bedelleri ödemeyi de peşinen kabul ve taahhüt eder.

 

Ödeme işlemi yapıldıktan sonra sözleşme konusu ürünlerin MNG/Yurtiçi kargoların teslim etme süresi değişmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR